Przejdź do treści

UKE wydłuża o tydzień przetarg na system monitorowania jakości Internetu

Data: 2013-08-02 14:06:00
UKE wydłuża o tydzień przetarg na system monitorowania jakości Internetu

Urząd Komunikacji Elektronicznej przedłużył o tydzień przetarg nieograniczony na  "Budowę i utrzymanie systemu monitorowania parametrów usług szerokopasmowych”.

Nowy termin składania ofert to 9 sierpnia 2013 r. (do godz. 14.00). Pierwotnie przetarg miał się skończyć dzisiaj, tj. 2 sierpnia.

Zmiana terminu nastąpiła na skutek interwencji jednego z potencjalnych wykonawców, według którego zakres merytoryczny zamówienia wymaga dłuższej analizy i czasu przygotowania oferty niż siedem dni. Wnioskował on wydłużenie przetargu o dwa tygodnie. UKE uznał, że wydłużenie terminu aż od dwa tygodnia nie ma uzasadnienia, ale zdecydował się przedłużyć go o tydzień.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa, uruchomienie i wdrożenie systemu monitorowania parametrów usług szerokopasmowych oraz jego utrzymanie i serwis gwarancyjny. Jednym z istotnych wymagań jest, że Systemem Monitorowania Jakości Internetu musi  współpracować z  systemem Polska Szerokopasmowa w zakresie udostępniania aplikacji pomiarowej  poprzez portal Polska Szerokopasmowa oraz wizualizacji w portalu raportów i wyników pomiaru, w tym w szczególności z systemem wizualizacji map cyfrowych.

Źródło: UKE

, wydruk, pdf , Prześlij znajomym

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Komentarze

Brak komentarzy

Wyślij autorowi swoje uwagi

Treść uwag:

przeczytaj_tresc_ponownie